Kes me oleme?

Meie meeskond

Maa mere taga – nii tundus meile 13 aastat tagasi Eesti kõige loodepoolseim saar Osmussaar Dirhami sadamast vaadates. Osmussaare värelev siluett äratas meis huvi ja kutsus ennast avastama. See ühtaegu nii kauge ja kättesaamatu saar ei andnud meile rahu. Ühel päev õnnestus meil Osmussaart oma silmaga näha. See toona veel inimtühi saar jättis meile sügava mulje ja me tahtsime seda, mis me seal nägime ja kogesime, teistega jagada. Ühest unistusest sündis suur ettevõtmine – Osmussaare Reisid.

Osmussaare Reisid on tegutsenud 13 aastat. Oleme saarele viinud palju loodushuvilisi saareavastajaid.  Aastatega on meie unistused ja avastamishimu kasvanud ja Osmussaare Reisidest arenes välja nii sise- kui ka välisturistidele orienteeritud ettevõte WildESTnature. WildESTnature eesmärk on meie kodupaiga Läänemaa loodusväärtuste ja kultuuripärandi tutvustamine kõigile huvilistele.

Meie missioon

Meie missiooniks on Läänemaa mitmekesise looduse ja kultuuripärandi  tutvustamine  ja loodussõbraliku elu-ning mõtteviisi propageerimine.